Kostuums Gerda Knuivers

De kostuums van Pestival zijn van de hand van Gerda Knuivers, kostuumontwerper uit Kats. Vanaf 1986 is ze werkzaam in de theaterwereld. Ze is zelfstandig ondernemer en ontwerpt en maakt kostuums voor theater, dans opera en filmproducties. Zowel in Zeeland als in de Randstad en België.  Ze ontwierp voor diverse gezelsschappen kostuums. o.a. voor Theaterproductiehuis Zeelandia en het Ro theater.

 

Isolement
Ze vertelt over de reden voor haar bijdrage: “Zoals iedereen wel iemand in zijn omgeving kent die is gepest of wordt gepest heb ik dat ook. Je ziet iemand in een korte tijd veranderen in een terug getrokken, schichtig en eenzaam persoon. Contact maken wordt steeds moeilijker. Het isolement wat er dan ontstaat is heel heftig ook voor de familie en vrienden er om heen. Het grijpt je naar de strot. Daarom moet er over gesproken worden en daarom is dit project heel mooi.”

 

Popsterren
Ook heeft ze een duidelijk beeld van wat ze wil met de kostuums: “De spelers wil ik eruit laten zien als Popsterren. Heel Flitsend, Kleurrijk, Krachtig, Extravagant. ”

Gerda Knuivers heeft meerdere moodboards gemaakt als inspiratie voor de kostuums. Bekijk de moodboards.